Shifoner.sk

VOLAJTE: 0905 571 138, 0905 932 357

INTERIÉROVÉ DVERE A ZÁRUBNE

Ponúkame interiérové dvere a zárubne - od klasického, elegantného štýlu až po moderné, originálne prevedenia, v celej škále verne imitujúcich prírodných materiálov, uspokoja predstavivosť i toho najnáročnejšieho zákazníka.

Čítať ďalej...

LAMELOVÉ DVERE

Lamelové dvere sú vhodnou alternatívou ku klasickým dverám na miestach s nedostatkom priestoru, pretože zaberajú len minimálnu plochu. Dajú sa využiť aj ako praktický predeľovací prvok.

Čítať ďalej...

ŽALÚZIE

V našej ponuke nájdete rôzne typy interiérových horizontálnych žalúzií, ktoré sú montovateľné na okná aj na stenu. Bohatý výber látok vertikálnych žalúzií dopľňa našu ponuku interiérových žalúzií vyrobených na mieru.

Čítať ďalej...

SIETE PROTI HMYZU

Máme širokú ponuku sietí proti hmyzu na okná a dvere. Vyriešime Vaše problémy s ochranou proti hmyzu pre atypické okná ale aj pre veľké otvory.

Čítať ďalej...

POSTELE

MRAVA postele a nočné stolíky sú vyrábané z masívneho bukového dreva v hrúbke 30 mm ( jadrový buk 40 mm ). Bukové drevo je jednou z hospodársky najvýznamnejších drevín a svojou charakteristikou a vlastnosťami sa radí nedzi najčastejšie používané prírodné materiály v nábytkárskej výrobe vďaka svojej pevnosti, vzhľadu a odolnosti.

Čítať ďalej...

ROŠTY

Predpokladom zdravého a spokojného života je kvalitný spánok. Aby bol Váš spánok príjemný posteľ musí byť zostavená z kvalitného matraca a správne zvoleného roštu.

Čítať ďalej...

NÁJDETE NÁS AJ NA

OTVÁRACIA DOBA

  • Pondelok: 8:00 - 16:00
  • Utorok:     8:00 - 16:00
  • Streda:     8:00 - 16:00
  • Štvrtok:    8:00 - 16:00
  • Piatok:      8:00 - 16:00
  • Sobota:    Zatvorené
  • Nedeľa:    Zatvorené

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

B

biXid s.r.o.

M.R.Štefánika 751, Trebišov , Slovensko

Tel: (+421) 905 571 138, E-mail: bixid@bixid.sk